УкраїнськаРусскийEnglish
Адрес Київ, М.Житомирська 16/3, офіс 28
Телефон

тел. (044) 227-4499
факс. (044) 278-3173

E-mail

e-mail: vs@vspartners.com.ua

Юридична компанія «ВС і Партнери» була заснована на початку XXI століття.

 

Суттєвий досвід та бездоганна репутація, що створювались роками кропітної та наполегливої праці, є запорукою надійності для Клієнтів «ВС і Партнери»...

Ми впевнені що про нас це скажуть, тому що сьогодні ми послідовно працюємо над тим, щоб про нас це сказали.

 


Судова практика

 

 

ВС і Партнери проводить досудову оцінку спірної ситуації з метою визначення перспектив судового розгляду та розробляє відповідні рекомендації відносно правових шляхів її вирішення.

 

 

ВС і Партнери здійснює ведення справ у загальних судах, господарських та адміністративних судах, міжнародному комерційному арбітражі з усіх категорій спорів підвідомчих даним судам, в тому числі: земельних спорів, податкових спорів, спорів з державними органами, корпоративних спорів, спорів, пов’язаних з оскарженням рішень, дій та бездіяльності, спорів з банкрутства та інших, на всіх стадіях судового розгяду.

 

 

ВС і Партнери вивчає причини виникнення спірних ситуацій в діяльності підприємства на предмет зменшення факторів правового впливу зовнішніх суб’єктів.

  

 

Детальніше про нашу професійну діяльність та юридичні послуги

 

Ви маєте можливість дізнатись з даного сайту та скориставшись контактною інформацією. «ВС і Партнери» готові надати  Вам правову допомогу та консультації юриста, поділитися професійним досвідом з Клієнтами та співпрацювати з Колегами.

 

З найкращими побажаннями,
С. Баланчук

 


Актуально

"ВС і Партнери" проводять обговорення  актуальних тематик:   

"Банки, фінанси", 

"Суд, виконання рішень". 

Детальніше в розділі обговорення.

 

 

 

Статьи
 
Третейский суд
Copyright 2000-2019. VS & Partners
Сделано в Gloris